Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1061
Stary 29.11.2008, 14:50
krzywy napisał(a):Wyświetl post
teraz na pewno odbiorą nam punkty pytanie tylko ile muszą wźiąść, żeby skutecznie wykluczyć nas z walki o mistrzostwo 6? 10? 15?
Jak dla mnie moga nam wziac nawet 1000. Bo kara obowiazuje w tych rozgrywkach w ktorych nastapilo "przewinienie".
Odpowiedz cytując