krzywy napisał(a):

|
teraz na pewno odbiorą nam punkty pytanie tylko ile muszą wźiąść, żeby skutecznie wykluczyć nas z walki o mistrzostwo 6? 10? 15?
|
Jak dla mnie moga nam wziac nawet 1000. Bo kara obowiazuje w tych rozgrywkach w ktorych nastapilo "przewinienie".