Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1060
Stary 29.11.2008, 14:45
bódyń napisał(a):Wyświetl post
A jakie sa sprawy 1000x wazniejsze? Zawsze jak slysze takie bzdety to juz wiem ze kogos boli. Nasi pilakrze zachowali sie jak idioci bo niektorzy kibice zachowywali sie tak setki razy. W koncy wyplynelo. Zamiast sie nadymac to moze ktos by cos przemyslal.
O, bódyń wrócił. To co, walczymy z "kibolami"?

Mnie boli fakt, że istnieją jakieś idiotyczne przepisy ograniczające wolność słowa. Boli mnie, że antysemityzm jest świetną medialną pałką, którą można wykorzystać w każdej sytuacji. Na koniec - boli mnie widok lewactwa, próbującego wciągać kibiców w swoje gierki.

Jak to było: "Pokaż mi człowieka, a paragraf się znajdzie?". Tak bódyń, w Wiśle sami antysemici na trybunach siedzą. A na trybunach Cracovii - naród wybrany.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując