bódyń napisał(a):

|
A jakie sa sprawy 1000x wazniejsze? Zawsze jak slysze takie bzdety to juz wiem ze kogos boli. Nasi pilakrze zachowali sie jak idioci bo niektorzy kibice zachowywali sie tak setki razy. W koncy wyplynelo. Zamiast sie nadymac to moze ktos by cos przemyslal.
|
O, bódyń wrócił. To co, walczymy z "kibolami"?
Mnie boli fakt, że istnieją jakieś idiotyczne przepisy ograniczające wolność słowa. Boli mnie, że antysemityzm jest świetną medialną pałką, którą można wykorzystać w każdej sytuacji. Na koniec - boli mnie widok lewactwa, próbującego wciągać kibiców w swoje gierki.
Jak to było: "Pokaż mi człowieka, a paragraf się znajdzie?". Tak bódyń, w Wiśle sami antysemici na trybunach siedzą. A na trybunach Cracovii - naród wybrany.