Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#632
Stary 29.11.2008, 13:54
Nalokson napisał(a):Wyświetl post
Ponawiam moje pytanie i bardzo proszę znawców o odpowiedź, bo inaczej nie zobaczę dzisiaj Wisełki :(

Czy ktoś mi może powiedzieć, dlaczego sopcast zatrzymuje mi się gdzieś między 10 a 20? Zawsze wszystko chodziło dobrze, ale od kilku tygodni nie potrafię oglądać żadnego meczu :( Mam net 1mb i zawsze wszystko było ok z oglądaniem. Kodeki mam zainstalowane chyba wszystkie możliwe. Problem pojawił się nagle.

Niedawno jeszcze sopcast dochodził do ok 30, a obraz pojawiał się klatkami. Teraz nic...
Na 99% nie jest to wina transferu - zawsze chodziło mi idealnie!
Raczej na 90% jest to wina transferu. Skąd masz neta? Możliwe, że Twój provider wprowadził ograniczenia na transfer, np. podział łącza i teraz osiągasz tylko pewien % maksymalnego transferu. Druga sprawa, to możliwość, iż podniesiono limity down-/uploadu przy kanale na którym zwykle oglądałeś mecze. Sprawdź jakieś inne tv, czy też Ci się tak dzieje.
Odpowiedz cytując