Wyświetl pojedynczy post
WisłaRuczaj
Member
 
Od: 05.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1052
Stary 29.11.2008, 11:08
Gówno mnie obchodzi klub z Kałuży razem z ich kibicami oraz równającym do ich poziomu prezesem.
Klub powinien przeprosić za zachowanie..tak zwyczajnie, kogo np. mnie, bo nie życzę sobie żeby jakiś piłkarz niewiadomo skąd, który nie pokazuje swoją drogą nic na boisku, wydzierał mordę a później "sława" spadała na klub, kibiców..itd.
Odpowiedz cytując