Wyświetl pojedynczy post
Fernando Redondo
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1078
Stary 29.11.2008, 11:02
Jak dla mnie jest bardzo zdecydowanym bramkarzem, tylko nie za bardzo miałem okazję zobaczyć jak gra na przedpolu, bo że na linii i sam na sam sobie radzi to widziałem. Wzrostem jakoś specjalnie nie imponuje. Chociaż o 1 cm wyższy od Casillasa
Ostatnio edytowane przez Fernando Redondo : 29.11.2008 o godz. 11:05.
Odpowiedz cytując