Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4962
Stary 29.11.2008, 10:46
Baryl napisał(a):Wyświetl post
Jest w czym przebierac.Obecnie aktywne roczniki to powiedzmy 82-85 (23-26 lat) a to jest mniej wiecej wyz demograficzny. Statystycznie rzecz biorac powinno byc wiecej talentow. A jesli nie ma.. to male szanse ze pojawia sie w najblizszych kilku latach. To moga byc ostatnie chwile (tj do dwoch lat) by wygrzebac kolejnych Kosowskich, Zurawskich, Glowackich... Jesli nie to polowa skladu Wisly bedzie w przyszlosci pochodzic z Balkanow i rymowac sie z "ić".
tu nir byłbym taki pewny, oglnie patrzą ne raprezentację wydaje mi sie, ze między rocnzikami +/- 81-86 a pozostasłymi jest mała przepasc jak chodzio grę, dlaczeo?
ano dlatego ze początek lat '90 to był burzliwy okres, który dla wielu klubów skończył się tragicznie, przestały płynąc pieniądzy z centrali, zaczeto zamykać boiska ip

jak komuś sie chce to niech zrobi zestawienie, wg mnie z okolic środka lat '80 pochodzi naprawdę mało talentów i to nie moze być przypadek

taki off
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując