Baryl napisał(a):

|
Jest w czym przebierac.Obecnie aktywne roczniki to powiedzmy 82-85 (23-26 lat) a to jest mniej wiecej wyz demograficzny. Statystycznie rzecz biorac powinno byc wiecej talentow. A jesli nie ma.. to male szanse ze pojawia sie w najblizszych kilku latach. To moga byc ostatnie chwile (tj do dwoch lat) by wygrzebac kolejnych Kosowskich, Zurawskich, Glowackich... Jesli nie to polowa skladu Wisly bedzie w przyszlosci pochodzic z Balkanow i rymowac sie z "ić".
|
tu nir byłbym taki pewny, oglnie patrzą ne raprezentację wydaje mi sie, ze między rocnzikami +/- 81-86 a pozostasłymi jest mała przepasc jak chodzio grę, dlaczeo?
ano dlatego ze początek lat '90 to był burzliwy okres, który dla wielu klubów skończył się tragicznie, przestały płynąc pieniądzy z centrali, zaczeto zamykać boiska ip
jak komuś sie chce to niech zrobi zestawienie, wg mnie z okolic środka lat '80 pochodzi naprawdę mało talentów i to nie moze być przypadek
taki off