Cięzko bedzie wyciągnac Gargułe z Bełchatowa ja jednak myśle ze On zostanie w PGe a to dlatego bo gdzie jest człowiekowi lepiej niż w państwowej firmie ? pewne pieniądze, nie ma presji wyniku, żadnego kontraktu motywacyjnego, Żyć nie umierać.Tak samo nie chca odchodzic najlepsi zawodnicy z Lubina (Pawłowski,Bartczak,Goliński) ich też w pewnym okresie wymieniano w kontekście Wisełki
http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35...w_Lubinie.html