Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4961
Stary 29.11.2008, 10:38
Cięzko bedzie wyciągnac Gargułe z Bełchatowa ja jednak myśle ze On zostanie w PGe a to dlatego bo gdzie jest człowiekowi lepiej niż w państwowej firmie ? pewne pieniądze, nie ma presji wyniku, żadnego kontraktu motywacyjnego, Żyć nie umierać.Tak samo nie chca odchodzic najlepsi zawodnicy z Lubina (Pawłowski,Bartczak,Goliński) ich też w pewnym okresie wymieniano w kontekście Wisełki http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35...w_Lubinie.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 29.11.2008 o godz. 10:42.
Odpowiedz cytując