K_2 napisał(a):

Jutro biegne do Empiku kupić
Co do Cenckiewicza i spłodzonych przez niego dzieł ,to książka napisana o Wałęsie pod znakiem IPNu(nomen omen IPN nie wydal zadnej kompletnej autobiografii o Walesie,oprocz tej ksiazki fragmentarycznej o zwiazkach z SB),jest typowa ksiazka napisana na zamowienie polityczne, z celową intryga pt."Pluć na Wałese" .Zleceniodawcy wiadomo - kwa kwa kwa
Zreszta ten Pan Cenckeiwicz ,ktorym sie tak zachwyacasz byl w Komisji Macierewicza gdy ten odpowiadal za Sluzby(bezstronosc), i byl tez w Radzie Nadzorczej jednej ze Spólek paliwowych.
To ze czlowiek ,ktory w ksiazce niezyje ,naprawde chodzi po ziemii i dobrze sie ma,dowodzi jeszcze raz profesjonalizmu tych panów i tyle.Reszte dopiszcie sobie jak chcecie..
Dla mnie w skrócie IPN pod rzadami Kurtyki=TVP pod rzadami Urbanskiego=PIS
|
Rzeczywiscie,nasz "czolowy intelektualista" w formie

Jakos tak sie sklada(napisze o tym jeszcze dzisiaj),ze w Polsce panuje absolutne zidiocenie wraz z ferowaniem wyrokow (pamietam,jak zarzucano to Ziobrze,a dzisiaj to samo robi ta druga strona,i problemu ni ma

) dla potrzeb jedynie propagandowych. Jakos wypowiedzi Cenckiewicza,ktory jasno i wyraznie twierdzi,ze odnalazl informacje o tym,ze Graczyk nie zyje w AKTACH SADU (przy okazji pytanie dla "czolowych intelektualistow": czy kiedy nastepny historyk bedzie pisal prace o np. Bronislawie Geremku,to powinien weryfikowac wszystkie postacie przewijajace sie przez zycie Geremka i sprawdzac,czy oficjalne uznanie ich przez sady i inne instancje za zmarlych jest zgodne ze stanem faktycznym


A co z Hunem Atylla i Aleksandrem Wielkim

),jakos te wypowiedzi nie trafiaja do zidiocialego tabunu dziennikarzy GW i jej pretorian w postaci miernych,ale wiernych czytelnikow. Ale co tam,dawno wiadomo,ze tam nie chodzi o prawde - tylko o to,zeby oni mieli racje

Dlatego smialo moge usmiechac sie,kiedy rozmawiam z idiotami - w demokracji oni TEZ maja racje

Takze zabawy na tym forum ciag dalszy - tylko wciaz nie wiem,dlaczego tylko Snakes vel K2 jest w takiej mniejszosci - sadzac po sondazach,takich jenteligentow powinno byc w Polsce miliony
