|
A jakie sa sprawy 1000x wazniejsze? Zawsze jak slysze takie bzdety to juz wiem ze kogos boli. Nasi pilakrze zachowali sie jak idioci bo niektorzy kibice zachowywali sie tak setki razy. W koncy wyplynelo. Zamiast sie nadymac to moze ktos by cos przemyslal.
|