Wyświetl pojedynczy post
Aniołek_Wisła
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1073
Stary 29.11.2008, 10:17
Mówicie tu na forum że Wisła potrzebuje wzmocnień . Zgadzam sie całkowicie tylko aby to było przymyślane . Bednarz ściągnął zawodników niewiele... ale całkiem niezłych...(oprócz Matusiaka ) Kosowski Dudu Jirsak Singlar Marcelo . Wydaje mi sie że niektórych zawodników z pierwszej jedenastki trzeba sprzedać lub wypożyczyć Cantoro Baszczyński . Leszczak fajnie sie rpozwija , ale nie ma co ukrywać trzeba kogoś kupić według mnie : Garguła, Ivanowski i jakiś dobry bramkarz...
Odpowiedz cytując