Jest gdzies bardziej odpowiedni temat ale nie jestem w stanie go znaleźć,
http://www.sport.pl/pilka/1,70987,60..._Cracovia.html
Cytat:
|
Wiśle grożą grzywny od 5 do 72 tys. zł i rozgrywanie meczów bez udziału publiczności. W zależności od zakwalifikowania czynu Ekstraklasa SA może też odjąć punkty mistrzom Polski.
|
Za ch*ja nie moge się dopatrzeć sensownego związku między zachowaniem kibiców/piłkarzy na meczu wyjazdowym a ewentualną karą w postaci rozgrywania meczów bez udziału publiczności u siebie.
Zastanawiam się również jakie punkty chcą odejmować? z PE ? a może ligi ?
Proponuje żeby gw dla równowagi napisała również artykuł o planowannym na forum Cracovii zamachu na Małeckiegi na naszej klasie.
Paranoja...