Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3018
Stary 29.11.2008, 09:27
Jest gdzies bardziej odpowiedni temat ale nie jestem w stanie go znaleźć,

http://www.sport.pl/pilka/1,70987,60..._Cracovia.html
Cytat:
Wiśle grożą grzywny od 5 do 72 tys. zł i rozgrywanie meczów bez udziału publiczności. W zależności od zakwalifikowania czynu Ekstraklasa SA może też odjąć punkty mistrzom Polski.
Za ch*ja nie moge się dopatrzeć sensownego związku między zachowaniem kibiców/piłkarzy na meczu wyjazdowym a ewentualną karą w postaci rozgrywania meczów bez udziału publiczności u siebie.
Zastanawiam się również jakie punkty chcą odejmować? z PE ? a może ligi ?

Proponuje żeby gw dla równowagi napisała również artykuł o planowannym na forum Cracovii zamachu na Małeckiegi na naszej klasie.

Paranoja...
Odpowiedz cytując