|
Zle się stało...
Teraz gów.iane media zamiast zajmować si 1000 razy wazniejszymi sprawami będą zapychać serwisy informacjami o bezmyślnych popisach części naszych kibiców dodatkowo jeszcze manipulując piłkarzami.
A prokuratura też odniesie wielki sukces, oczywiscie sprawy przestepstw gospodarczych, poważnego łamania prawa itp. są mało wazne w porównianiu z tropieniem głupkowatych zachowań.
Albowiem moim takie zachowanie to ogromna bezmyślność i głupota, a nie antysemityzm itp.
|