K2 a może tak jakieś merytoryczne argumenty na poparcie swojej tezy

Może tak merytorycznie podważysz jakieś dokumenty przedstawione w tej książce, dokumenty które tak wytrwale niszczyć próbowarł Lech Wałęsa podczas swojej prezydentury

Tak wiem to dla Ciebie zbyt trudne skoro nawet historycy pokroju prof. Friszkego nie potrafią tez tej książki obalić ani nawet podważyć.
A Graczyk to po prostu jeszzcze jeden były esbek który dołączył do grona adwokatów Wałęsy, czyż to nie paradoks, że za jego alibi służą ludzie którzy ponoć go dawniej inwigilowali

Można wiedzieć na czym poza jego objawieniem się opinii publicznej dezawuujesz pracę Cenckiewicza i Gontarczyka

Cóż takiego ten esbek powiedział odkrywczego, że nagle tezy tej książki "legły w gruzach"

Może stracił pamięć jak jego koledzy, którzy za prezydentury Wałesy pieli się po szczeblach drabinki swojej kariery
