1q2 napisał(a):

Nie wiem czy jest sens rozwodzic sie na temat Zienia i Zurawia jak raczej pewne jest odejscie tego pierwszego, najpozinej wiosna( w koncu ) , jak i ciezko przypuszczac by zasilil nas Zuraw.
|
Pewna jest tylko śmierć i kosz na śmieci pod zlewem.
