|
no szkoda, że Buzała po wspaniałym rajdzie strzelił w bramkarza a nie przerzucił nad nim, byłby remisik.
Brawo dla Lechii za walkę, choć nie ma się co okłamywać, ogólnie warszawianie lepszy zespół mają i dziś różnica w umiejętnościach była widoczna.
Ciekawy meczyk.
|