Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3007
Stary 28.11.2008, 22:02
no szkoda, że Buzała po wspaniałym rajdzie strzelił w bramkarza a nie przerzucił nad nim, byłby remisik.

Brawo dla Lechii za walkę, choć nie ma się co okłamywać, ogólnie warszawianie lepszy zespół mają i dziś różnica w umiejętnościach była widoczna.

Ciekawy meczyk.


Odpowiedz cytując