Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2993
Stary 28.11.2008, 21:08
Zasłużone prowadzenie Legii po pierwszej połowie. Mimo, iż Legia powiozła Śląsk 4-0, to Wrocławianie grali zdecydowanie lepiej.

Panowie lepiej się pogódźcie, bo wpadnie Mod i pozamiata
Odpowiedz cytując