Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2989
Stary 28.11.2008, 20:28
A miałem pisać, że jakoś widoku na bramkę dla Lechii nie ma a tu Buzała i 1:1!! Brawo Lechia. W dobrym momencie bo Legia już cisnęła konkretnie
Odpowiedz cytując