Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Fernando Redondo
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
1071
28.11.2008, 20:22
Jeszcze jedno. Ten Sebastian Leszczak wydaje mi się bardzo dobrym zawodnikiem.
Fernando Redondo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fernando Redondo
Znajdź inne posty napisane przez Fernando Redondo