Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
WINDEK
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
2987
28.11.2008, 20:21
Niestety CWKS już prowadzi z naszą Lechią... :(
Edit: Buzała i 1:1!
BRAWO! Jeszcze jeden!
Ostatnio edytowane przez WINDEK : 28.11.2008 o godz. 20:27.
WINDEK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WINDEK
Znajdź inne posty napisane przez WINDEK