Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kwaki
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
3771
28.11.2008, 20:12
Kamil - masz laptopa?
klawisz Fn + klawisz z numlockiem (u mnie f11)
Kwaki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kwaki
Znajdź inne posty napisane przez Kwaki