Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1070
Stary 28.11.2008, 19:59
Ja nie mam złudzeń, że Cupiał będzie chciał wzmocnić drużynę. Wg. mnie to on będzie teraz taką pijawą, sprzedającą co wartościowszych graczy. Wyczekując odpowiedniego momentu do sprzedaży klubu. Np taki moment może być po ME. Gdy będzie lepsza infrastruktura i ktoś zauważy, że w tej Polsce to można łatwo zbudować mistrzowski klub. A od tego do LM ( po zmianie zasad) , nie daleko.
..
Odpowiedz cytując