Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2985
Stary 28.11.2008, 19:56
w coraz ładniejszym stylu Górnik tonie. Zaczną kiedyś wygrywać, ale czy to będzie na tyle wcześnie by zdążyć urwać się z haka?
Teoretycznie wszystko jest możliwe, w poprzednim sezonie do utrzymania wystarczyło 26-27 oczek, we wcześniejszym 25 (akurat to Górnik był ). Mają 9 oczek, jeszcze 14 spotkań czyli potencjalnie 42 punkty do wyszarpania.

Wystarczy, że wygrają 6-7 meczy i będą mieli te niby minimum. Tylko, czy to możliwe?
Nie położy się nikt.
Coraz bardziej czuję, że Ąnri podjął się zadania, które go przerośnie, choć zabrzanom źle nie życzę


Odpowiedz cytując