Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1043
Stary 28.11.2008, 19:49
Jest wyzszy, ale trzeba umiec dostrzec, ze to sie malo liczy. Bo takie zachowanie niweczy postrzeganie kibicow jako normalnych ludzi.I patrzmy na siebie, a nie na nich. To nas przez ten zalosny piec pokazuja w mediach i to z nas robia tych najgorszych. Bo to my jestesmy 1000x bardziej medialni. I o to mi chodzi, ze ta grupka niezbyt rozgarnietych ludzi narobila niepotrzebnego bigosu.

Jest milion bluzgow, a ci wybrali akurat tak mocno rzuacjace sie na czlowieka rasistowskie bluzgi..
Odpowiedz cytując