Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2984
Stary 28.11.2008, 19:48
Czy realizator transmisji z Gdanska jest najebany ?

Najpierw na rozpoczecie znaczki Polonii i Wisly, a potem pokazuja wywiad z Zielinskim i glos innego kolesia: "przede mna trener Legii Jan Urban" No jaja normalnie - az pomyslalem co to prima aprilis.
Ciekawe jakie sklady pokaza ?
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 28.11.2008 o godz. 19:53.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując