Czy realizator transmisji z Gdanska jest najebany ?
Najpierw na rozpoczecie znaczki Polonii i Wisly, a potem pokazuja wywiad z Zielinskim i glos innego kolesia: "przede mna trener Legii Jan Urban"

No jaja normalnie - az pomyslalem co to prima aprilis.
Ciekawe jakie sklady pokaza ?