Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3769
Stary 28.11.2008, 19:47
Panel sterowania -> Opcje regionalne i jezykowe -> Jezyki -> szczegoly -> dac na polski programisty

albo reboot windy


edit: pozmieniaj wszystkie opcje na polski (lub Polska), jezyk obowizakowo na polski programisty, inne pousuwaj
Ostatnio edytowane przez mic : 28.11.2008 o godz. 20:18.
Odpowiedz cytując