Wyświetl pojedynczy post
Niebieski1920
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2983
Stary 28.11.2008, 19:42
Legia az tak nie wybija sie od reszty polskich klubow w osiagnieciach w Europie. Gornik byl w finale PZP, Widzew w polfinale PM, Ruch w cwiercfinale PM i PUEFA, Wisla w cwiercfinale PM, Stal Mielec w cwiercfinale PM....Bytom tez wygral Intertoto, Ruch byl w finale. Gornik eliminowal Rome, Widzew Liverpool i Juventus...ITD, ITP

Wasze skucesy w Polsce to juz w zupelnosci mozna obalic, bo leb na szyje bije was Ruch z Gornikiem.

Co do upadku klubow slaskich po PRL to trudno sie dziwic, skoro w obu tych klubach prazez 20 lat byla pustka, a w dzisiejszych czasach jest to najwazniejsze. Legia jest z stolicy i o wieksze pieniadze jest latwiej niz w takim 114 tysiecznym Chorzowie czy 150-tysiecznym Zabrzu.

Wyobraz sobie, ze u was presja wyniku nie jest ani ciut wyzsza niz np u nas, bo w Ruchu kibice ciagle wymagaja zdobywania Mistrzostwa Polski, mimo ze realnie patrzac na to nie ma szans. Jesli jutro nie wygraja z Wisla to pilkarze moga miec bardzo goraco.
Odpowiedz cytując