Ja pier****! Ludzie majac 300K Euro kontraktu rocznie mysli sie o tym zeby zyc z czegos po zakonczeniu kariery? Ano tak.. zapomnialem ze polowa majatku zostaje w kasynach...
Jezeli chodzi o Zurawia ja jestem za.
Chcialem pisac o czyms innym. Swego czasu jeden z moderatorow imc Kominek pisal ze niedlugo doczekamy sie wielkiego transferu(czy jakos tak, nie chce wyjsc na idiote

). Zastanawia mnie tylko jedno, czy to aby na pewno nie bedzie jakis transfer ktory ma zamknac geby ludziom psioczacym na jego polityke transferowa a takze sporotowa. To mnie wlasnie zastanawia czy to nie jest jakis ochlap byleby odpalantowac w mediach wielki transfer a pozostale rzeczy palace nasz klub pozostana bez zmian. To i tak na razie wrozenie z fusow, nawet nie wiemy czy Kominek mial racje. Jak bedzie czas pokaze...