|
Zapominamy o Gule - szkoda. Teraz Bednarz powinien złożyć ofertę Ostrowskiemu. O czerwca za darmo jest więc podstawowe kryterium spełnione, w piłkę grać potrafi. Pozostaje jeszcze Romeu, który nawet jakieś bramki zacząl strzelać.
nesta@
Z tym Żurawiem to nic pewnego. Może być trochę tak jak z Niedzielanem.
|