Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3761
Stary 28.11.2008, 17:32
kalashnikov2 napisał(a):Wyświetl post
w przegladarce internetowej Mozilla jest taka opcja, dzieki ktorej po nacisnieciu prawego przycisku myszy pojawiaja sie przerozne opcje, w tym i pokaz obraz tla. I wybierajac ja otworzy Ci sie url tego obrazka.

http://images.layouts.fm/43/4346/4346273.jpeg
Dzięki wielkie!! Mam teraz super tapete =)
Odpowiedz cytując