DO NIEDZIELI DO GODZINY 16 MAJĄ ZOSTAC ROZEGRANE WSZYSKIEG POZOZTALE DWUMECZE!!!
Jesli osoby nie rozrgraja meczow to wylatuja z turnieju... ( staram sie was wszystklich zrozumiec ale, to jest naprawde juz przegiecie) inormuje o ty m teraz zeby potem nie było ze jestem zły i niedobry i wogole.... i prosze sie nie obrazac
