Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 28.11.2008, 17:27
DO NIEDZIELI DO GODZINY 16 MAJĄ ZOSTAC ROZEGRANE WSZYSKIEG POZOZTALE DWUMECZE!!!
Jesli osoby nie rozrgraja meczow to wylatuja z turnieju... ( staram sie was wszystklich zrozumiec ale, to jest naprawde juz przegiecie) inormuje o ty m teraz zeby potem nie było ze jestem zły i niedobry i wogole.... i prosze sie nie obrazac
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 29.11.2008 o godz. 11:10.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując