Temat
:
FifA 09 - turniej!!!
Wyświetl pojedynczy post
HarryTB
50 zł długu?
Od: 09.2008
Offline
#
218
28.11.2008, 15:54
Sorry już jestem naprawdę czasu nie miałem bo studia , praca itp i całkiem zapomniałem o fifie w Niedziele od 15 do 20 mogę z kimś zagrać .
HarryTB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do HarryTB
Znajdź inne posty napisane przez HarryTB