Gucio25 napisał(a):

|
przepraszam, ale dlaczego nie dano nam szansy rozegrać dziś meczów w grupie? mnie, ostachowi, harry'emuTB, może mi ktoś to wytłumaczyć?
|
o ile z Ostachem sie elegancko dogadałem, z Toba tez wszystko ok -- o tyle sam widzisz teraz ze Harry nie bardzo sie tym interesuje... jesli niegodadasz sie z nim to napisz do mnie... ja juz bede wiedział co robic...
ludziska chca grac a nie czekac