Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 28.11.2008, 15:49
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
przepraszam, ale dlaczego nie dano nam szansy rozegrać dziś meczów w grupie? mnie, ostachowi, harry'emuTB, może mi ktoś to wytłumaczyć?
o ile z Ostachem sie elegancko dogadałem, z Toba tez wszystko ok -- o tyle sam widzisz teraz ze Harry nie bardzo sie tym interesuje... jesli niegodadasz sie z nim to napisz do mnie... ja juz bede wiedział co robic... ludziska chca grac a nie czekac
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując