Koniec świata

Odbiorą Wiśle wszystkie tytuły, dowalą minus 40 pkt. we wszelkich rozgrywkach centralnych, 8 zawodników pójdzie do więzienia za podżeganie a 143 kibiców dostanie zakazy stadionowe za współudział.
Pasiak zostanie żydem, a Wiślak psem ubolem.
Ale **** z tym, ważne że polityczna poprawność świętuje tryumf.