Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1032
Stary 28.11.2008, 15:04
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Debili ze stadionow powinno sie usuwac..."pare" osob powinno dostac po takim wystepie zakazy stadionowe przynajmniej do konca sezonu. Nie mozna tolerowac chamstwa, rasizmu i antysemityzmu. A pilkarze naszej Wisly(nie mowie o obcokrajowcach, bo ci pewnie nie mieli pojecia o czym spiewaja kibice) powinni dostac duze kary finansowe...klaskac po takiej przyspiewce?! Nie dziwota, ze poziom kibicowania lezy.
no leży leży ,w Brzegu przed Tv na pewno
Odpowiedz cytując