Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2332
Stary 28.11.2008, 12:13
cpc napisał(a):Wyświetl post
i świetny comment pod art.

Dlaczego wszystkie media stawkę 22 procent nazywają normalną a 7 procent obniżoną?
Dlaczego nikt nie napisze, że 'KE chce podnieść podatek' lub 'powrócić do wysokiej stawki'? Dlaczego wyrównywanie podatków jest zawsze w górę, nigdy w dół?

ps. podobno jesteśmy suwerennym krajem, tak mówi telewizja

pzdr
A pod nim jeszcze lepszy. Bo tak sie nazywaja (podstawowa i obnizona, a właściwie chyba preferencyjna).
Niemniej wydaje mi sie, że ważniejsze pytanie to dlaczego w Polsce stawka podstawowa to nadal 22% a nie na przykład 15%?
Ostatnio edytowane przez sandbender : 28.11.2008 o godz. 12:18.