Temat: Medycyna
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 28.11.2008, 07:24
Wkrótce czeka nas wybuch pandemii grypy - ogłosili na konferencji prasowej w Warszawie specjaliści zajmujący się chorobami zakaźnymi. Co to oznacza dla przeciętnego człowieka? Wzrost zachorowań na grypę nawet połowy populacji i większy odsetek śmiertelności. Wiec chyba warto sie zaszczepic już TERAZ!!
http://www.tvn24.pl/0,1574707,0,1,gr...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując