Wkrótce czeka nas wybuch pandemii grypy - ogłosili na konferencji prasowej w Warszawie specjaliści zajmujący się chorobami zakaźnymi. Co to oznacza dla przeciętnego człowieka? Wzrost zachorowań na grypę nawet połowy populacji i większy odsetek śmiertelności. Wiec chyba warto sie zaszczepic już TERAZ!!
http://www.tvn24.pl/0,1574707,0,1,gr...wiadomosc.html