Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1659
Stary 28.11.2008, 00:13
djjamajczyk napisał(a):Wyświetl post
tu sie nie moge zgodzić ... La Coruna gra całkiem przyzwoicie u siebie ale na wyjazdach to jest inny zespół 180st. różnicy , w lidze dostaja baty , w UEFA też (udalo im sie bodajże wygrac jedynie z Kalmar ) wiec myśle że Lech u siebie powinien dac sobie rade , moze nie spokojnie ale z gra którą prezentuję w UEFA Cup to czemu nie.
Ja im szansy nie odbieram ale po tym co dzis i wczesniej widzialem, to bedzie ciezko.
Nancy wydaje sie zespolem slabszym od hiszpanow , na wyjezdzie tez ogolnie graja kiche a z gry byli wyraznie lepsi w Poznaniu, choc oczywiscie przy odrobinie szczescia dla Lecha, zostaliby bez punktu.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując