Wyświetl pojedynczy post
WINDEK
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1657
Stary 27.11.2008, 23:26
No Marszałku - miło widzieć, że mnie cytujesz

Deportivo rozbiło w pył Feyenoord, znaczy się, Holendrzy się nie liczą.. Został Lech, Deportivo i Nancy. Lech gra teraz z Deportivo a Nancy z CSKA - trzeba pod kątem awansu Lecha trzymać kciuki za CSKA, no i Lech musi wygrać. W ostatniej kolejce Lech z Feyenoordem - minimum remis, a Deportivo z Nancy - tam widzę wygraną którejś z drużyn. Lechowi powinny 4 punkty wystarczyć...

Odpowiedz cytując