No Marszałku - miło widzieć, że mnie cytujesz
Deportivo rozbiło w pył Feyenoord, znaczy się, Holendrzy się nie liczą.. Został Lech, Deportivo i Nancy. Lech gra teraz z Deportivo a Nancy z CSKA - trzeba pod kątem awansu Lecha trzymać kciuki za CSKA, no i Lech musi wygrać. W ostatniej kolejce Lech z Feyenoordem - minimum remis, a Deportivo z Nancy - tam widzę wygraną którejś z drużyn. Lechowi powinny 4 punkty wystarczyć...