djjamajczyk napisał(a):

może to pobożne zyczenia ale w naszych (Polaków ) wierze .
|
nie boisz się ukamieniowania na tym forum?
Z Deportivo nie będzie takie sialalala... to w końcu Primera Division... W Deportivo nie grają tylko nazwiska... chociaż... może faktycznie gramy u siebie...