Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1654
Stary 27.11.2008, 22:43
djjamajczyk napisał(a):Wyświetl post
może to pobożne zyczenia ale w naszych (Polaków ) wierze .
nie boisz się ukamieniowania na tym forum?

Z Deportivo nie będzie takie sialalala... to w końcu Primera Division... W Deportivo nie grają tylko nazwiska... chociaż... może faktycznie gramy u siebie...
Odpowiedz cytując