Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1154
Stary 27.11.2008, 22:38
Nikt nie napisał, to tak informacyjnie zamieszczam. Od przyszłego roku repra gra w Nike'u, umowa obowiązuje przez sześć lat, ale znając PZPN to wszystko jest możliwe.
Źródło: http://www.futbol.pl/index_2501.php?...308692a&tr=yes
Odpowiedz cytując