Wyświetl pojedynczy post
SopranoPL
Member
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1638
Stary 27.11.2008, 21:25
Skąd tyle jadu?
Poziom polskiej piłki jest gorzej niż żenujący, ale ja jakoś nie widzę powodów do tego by twierdzić iż Lech przynosi wstyd swoją grą.
Przypomnę, że CSKA 3 lata temu zdobyło Puchar Uefa, a większość składu jak nie cała kadra została nie zmieniona. Błagam o obiektywizm.
Odpowiedz cytując