Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1623
Stary 27.11.2008, 20:19
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
mam nadzieję, że Arboleda w końcu dostanie nagrode za swoje pajacowanie.
współczuje tym normalnym, którzy musza z takim gnojem siedzieć w jednej szatni, naprawde musi byc super kolegą
każdy praktycznie mecz w polskiej lidze dzisiaj dwa razy... czy on nigdy nie dostał w twarz?
zawalił pierwszą bramkę... potem grał normalnie
ponowię pytanie - coś złego widzisz w tym że chciał załatwić kolegom osłabionego przeciwnika? pokaż mi prosze - bez napinki - drużynę/piłkarza na świecie która nie pajacuje w takich przypadkach jak odepchnięcie
Odpowiedz cytując