Wyświetl pojedynczy post
kuba181819
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1622
Stary 27.11.2008, 20:12
Lech jeszcze jeszcze powalczy ale bedzie ciezko.
Jak wygraja nastepny mecz to wszystko jest mozliwe ale jak zremisuja to juz raczej szans nie maja.
Odpowiedz cytując