Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
kuba181819
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
1622
27.11.2008, 20:12
Lech jeszcze jeszcze powalczy ale bedzie ciezko.
Jak wygraja nastepny mecz to wszystko jest mozliwe ale jak zremisuja to juz raczej szans nie maja.
kuba181819
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba181819
Znajdź inne posty napisane przez kuba181819