|
oglądąłem 2 połowe i od 60 minładnie było
ALE
mam nadzieję, że Arboleda w końcu dostanie nagrode za swoje pajacowanie.
współczuje tym normalnym, którzy musza z takim gnojem siedzieć w jednej szatni, naprawde musi byc super kolegą
każdy praktycznie mecz w polskiej lidze dzisiaj dwa razy... czy on nigdy nie dostał w twarz?
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|