Wyświetl pojedynczy post
pchelas
Senior Member
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1612
Stary 27.11.2008, 19:56
Cytat:
Widac wasze przewrazliwienie.Jak wyzej napisane, ten komentator rowniez w meczu Wisly tak komentowal i wtedy jakos sie nie przypierniczaliscie, czemu?
Faktycznie Panowie, za bardzo się spinacie. Cały świat przeciwko nam..
Odpowiedz cytując