Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1608
Stary 27.11.2008, 19:54
Globalizacja to piekna sprawa: NA forum Wisly komentujacy mecz LEcha to Legionista i amator bulwy . ;-)
Koniec. Szczescie niestety nie moze sprzyjac zawsze i wszedzie.
Odpowiedz cytując