|
ja sie tylko zastanawiam, ktory z pilkarzy Wisly zaintonowal owa antysemicka przyspiewke. no bo przeciez mecz konczylo 8 zawodnikow, w tym marcelo, cantoro, i zdaje sie singlar, ktorzy raczej po polsku za wiele nie mowia. reszta to byl maczynski i leszczak, ktorym chyba jeszcze rodzice zabraniaja wulgarnych zwrotow, sobol i baszczu, ktorzy po nauczce z wroclawia raczej nie beda podskakiwac i juszczyk, ktory jest czlowiekem nadzywczaj spokojnym. ktow iec tak glosno darl sie "zawsze nad Wami..." ze az uslyszal ich stary, pewno lekko przygluchawy kibic szacownej druzyny poilkarskiej Cracovia Krakow.
to jest ****a prowokacja i tyle, to sie kupy nie trzyma. jak nas popaprancy nienawidza, to niech sie wedra na wyzszy poziom inteligencji bo to im dramatycznie nie wyszlo
"... Ja zrobię wszystko dla tego klubu i będę walczył na boisku dopóki będę miał siłę, nawet jeśli kibicom nie będzie się podobać moja gra."Konrad Gołoś
El Toro: Gra w Wiśle to dla mnie prestiż
Tylko Wisła TS!!!!
|