Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1589
Stary 27.11.2008, 19:09
ooo.. to nawet kibicujący Ruskom mają swój akcent na stadionie ;D

a wracając do tematu, Lech się odkryje i będzie 4:0

ok, tak bez napinek i docinek... powiem wam że taka sztuczna trawa to niezłe jaja robi. obserwuję sobie jak ta piłka leci mocno uderzona, to ona tak jakby dostawała poślizgu jak leci nisko, a jak się "kula" to się szybciutko zatrzymuje
Powód: niepotrzebne docinki ;) więc.. powrót do tematu
Ostatnio edytowane przez sq : 27.11.2008 o godz. 19:15.
Odpowiedz cytując