Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1583
Stary 27.11.2008, 19:00
Porównuję ten mecz do występów Wisły w ubiegłych latach w Europie. Patrząc na grę Lecha, przewagę jaką mają Rosjanie, błędy obrony to generalnie dostają ostro w dupę.

Słowa faceta ze studia o niby dobrej grze, dobrym przygotowaniu to PR i pic na wodę.

Bańka pęka.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując