|
Porównuję ten mecz do występów Wisły w ubiegłych latach w Europie. Patrząc na grę Lecha, przewagę jaką mają Rosjanie, błędy obrony to generalnie dostają ostro w dupę.
Słowa faceta ze studia o niby dobrej grze, dobrym przygotowaniu to PR i pic na wodę.
Bańka pęka.
|