Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
steve1906
Member
Od: 12.2006
Offline
#
1564
27.11.2008, 18:38
komentator jest kibicem pyr i nie stwierdzam tego bron Boze po dzisiejszym meczu, kto oglada "szybka pilke: ten wie, a swoja droga to kretyn z niego jakich mało
Powód: kks k**** jest!
Ostatnio edytowane przez steve1906 : 27.11.2008 o godz. 18:38.
steve1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do steve1906
Znajdź inne posty napisane przez steve1906